Odzież używana Kraków z Anglii, Irlandii, Szwecji i Austrii

Hurtownia odzieży używanej - Oferta


W naszej ofercie znajduje się odzież używana z Szwecji, jaka jest przez nas bezpośrednio ściągana aż do Polski. Mamy pewność, iż ubrana, które znajdują się w naszej ofercie, nie są brudnymi, podartymi szmatami, ale odzieżą, jakich ktoś potrzebował się pozbyć wymieniając garderobę.

Ciuchy używane z Irlandii ręczy oryginalność materiału. Dzięki procedurze skupowania produktów z dostatnich dzielnic, nasz asortyment jest nietuzinkowy, stale miły dla oczu, z wiarygodnego źródła.

Odzież używana z Austrii to szczególnie ubrania, które nie są przestarzałe. Nie są to odzież, jakie w normalnych warunkach trafiłyby do kosza, a w zastępstwie tego trafiają na sprzedaż do innych krajów. Są to ciuchy używane, która trafia w drugi obieg, z uwagi na niezużycie materiału, wysoką jakość, jaką częstokroć prezentują markowe ubrania.

Renoma ubrań używanych w dużej mierze kojarzy się z tym, że nikt nie jest w stanie odróżnić, czy mamy na sobie ubranie z wyprzedaży, nabywany za całkowitą zapłatę, bądź może znaleziony w lumpeksie.

Odzież używana jest niesortowana i oryginalna!

Produkty

Kontakt

Hurtownia odzieży używanej Kraków Hurtex
ul.Kamińskiego 234
62-234 Mieściownice

Telefon: 605 847 524